Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Kitap Tanıtımı: İşgalci

23:30 Keira Daisy 2 Comments Category : , , , , ,


melissa landersEser Adı : İŞGALCİ
Yazar : Melissa Landers
Yayınevi : GO!
Çeviren : Demet Orhan
Editör : Nurten Hatırnaz 


UZAYLILAR İNSANLARLA İTTİFAKA HAZIRLANIYOR. Bu kez de Dünyalı Cara Sweeney, L’eihrlilerin konuğu.L’eihrli erkek arkadaşı Aelyx’i, iki gezegen arasındaki ilişkileri yoluna koymak için, Dünya’ya gönderdikten sonra yabancı bir gezegende bir başına kalan Cara’nın etrafı onu istemeyen klonlarla çevrilmiştir. Hatta Aelyx’in evcil hayvanı bile ondan nefret eder. Yeni hayatına uyum sağlamak için her yolu deneyen Cara, çok geçmeden bu gezegende Aelyx ile mutlu olup olamayacağını sorgulamaya başlar.
Dünya’daki Aelyx’in durumu da Cara’nınkinden farklı değildir. Birbiri ardına düzenlenen suikastların hedefindeki Aelyx, Dünya-L’eihr ilişkilerini güçlendirmek için yoğun bir halkla ilişkiler kampanyası yürütmeye çalışır. Dünya hükümetlerinin vatandaşlarından gizlediği küresel su krizine çözüm getirecek teknoloji L’eihrlilerin elindedir ama bu teknolojiyi Dünyalılarla paylaşmaları ancak ittifak kurmalarıyla mümkündür. Ama her iki taraftan da yükselen itirazlar ve ittifakı baltalayacak şiddet eylemleriyle Cara’nın da Aelyx’in de işleri hiç de kolay değildir.
İki genç âşık, bir yandan gezegenlerinin geleceği için canla başla mücadele ederken bir yandan da birbirlerinden sayısız ışık yılı uzakta ayrılık acısına katlanmaya çalışır… ta ki dünyalarına yönelik bir tehdit onları yeniden birleştirene dek.

RELATED POSTS

2 yorum

 1. Merhaba :)) Mimlendin :) Yaparsan çok sevinirim:D
  http://usengeckizinkitapligi.blogspot.com.tr/2015/06/mim-blog-yazmaya-nasl-basladm.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba! Mim için çok teşekkürler :) seviyorum mim yapmayı, ne yazık ki şu anda internet ortamından çok Uzaktayım bir yolunu bulur bulmaz yapmaya çalışağım :)

   Sil